یومیهو تراپی یا ماساژ تخصصی حرکت اصلاحی

یومیهو تراپی یا ماساژ تخصصی حرکت اصلاحی به بهبود درد و اختلالات وضعی بدن همانند انحراف ستون فقرات کمک می کند. یومیهو یکی از درمان های جامع ژاپنی است که با بکارگیری ماساژ دیپ تیشو و تکنیک های ماساژ تای، کایروپراکتیک و ماساژ های عمقی به متعادل سازی و اصلاح ستون فقرات و لگن پرداخته و به حذف نگرانی ها و تسکین درد کمک می کند.

در طی جلسه درمانی یومیهو تراپی یا ماساژ تخصصی حرکت اصلاحی، تمام قسمت های بدن و مفاصل با آرامش و بدون ایجاد درد، ماساژ داده می شوند. بهبود وضعیت بدن، کاهش درد و تنش عضلات، درد های کتف و پاها، بهبود عملکرد اندام های داخلی و افزایش متابولیسم بدن از نتایج یومیهو تراپی می باشد.

احساسی همچون “تولد دوباره” پس از هر جلسه برای فرد ایجاد می گردد. در پاهایتان احساس سبکی و در ذهن و بدن احساس تازگی خواهید داشت. معمولا 10 الی 15 جلسه یومیهو تراپی برای ثمربخشی پایدار و کاهش درد های مزمن و درمان اختلالات وضعی بدن پیشنهاد می گردد.

برای بانوانی که مشکل ناباروری و یا سقط جنین دارند، 5 جلسه درمانی اولیه و پس از آن، جلساتی متناسب با سیکل قاعدگی پیشنهاد می شود.

یومیهو تراپی یا ماساژ تخصصی حرکت اصلاحی بر روی یک تشک یا روی زمین و از روی لباس انجام می شود. این ماساژ بدون درد بوده و زمانی که در هر جلسه برای بیمار صرف می شود حدودا یک ساعت می باشد.

مواردی که یومیهو تراپی پیشنهاد می گردد:

  • بیماری های مربوط به ستون فقرات
  • درمان سردرد، گردن درد، درد کمر، درد پا و ران پا
  • درد های عضلانی و مفصلی
  • دوره های قاعدگی پر درد
  • جهت ریلکسیشن و ایجاد حس سبکی

همه افراد  به جز بانوان باردار می توانند از یومیهو تراپی بهره ببرند. بانوان باردار نیز، شش ماه پس از زایمان می توانند این ماساژ را دریافت کنند.

یومیهو تراپی، پس از عمل جراحی و یا جراحات شدید نیز توصیه می شود.

انجمن ملی ماساژ ایران، تنها نماینده رسمی فدراسیون، برگزار کننده دوره های تخصصی ماساژ در ایران می باشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های تخصصی یومیهو تراپی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آخرین مطالب آموزشی