کارگاه های آموزشی مسابقه ملی ماساژ

ماساژ زیبائی

ماساژ اصولی صورت فواید متعدد و بسیاری دارد. رفع چروک‌های سطحی و عمیق پوست، رفع خستگی‌های ناشی از خشکی یا استفاده مداوم از لوازم آرایشی، رفع افتادگی پوست و تحریک و افزایش جریان خون در سطح پوست از فواید عمده ماساژ پوست صورت هستند.

ماساژ صورت عمدتا برای جوانسازی و مبارزه با روند پیری پوست صورت انجام می‌گیرد.

البته در نظر داشته باشید افرادی که دارای پوست های بسیار حساس یا مبتلا به آکنه می‌باشند باید از انجام ماساژ صورت پرهیز نمایند و یا حداقل برای انجام آن با پزشک و متخصص پوست مشورت کنند.

ماساژ صندلی درمانی

ماساژی که بر افراد روی صندلی اعمال می گردد به نام های ماسـاژ همراه و ماسـاژ آغوش نیـز شناخته می شود. صندلی های ماساژ معمولا در محـیط هایی با فضـای کـم کاربرد دارند و دارای وزن سبک و قابلیت حمل آسان می باشند. این ماساژ با توجه به هـزینه و زمـان کم، نسبت به انـواع دیگر ماسـاژ طرفداران بیشتری را به خود جلب کرده است. در ماسـاژ روی صندلی چـون فرد در وضعیت بدنـی مطلوب قرار می گیرد احساس رضایت بیشتری وجود دارد.

هربال ماساژ (کوبه ای گیاهی، ساخت ماسک گیاهی، پاکسازی صورت)

هربال ، برای تسکین ذهن و بدن خسته، استـرس و خستگی و بهبـود سلامت استفاده میشود.

این ماساژ شامل استفاده از بسته های فشرده و گرم گیاهان معطر و ادویه است.

در این ماساژ ، بسته های حاوی گیاهان معطر ابتدا مرطوب و سپس بخار داده شده و به آرامی روی نقاط خاصی از بدن گذاشته می شود تا قدرت شفادهی گیاهان از طریق منافذ پوست منتقل شود.

کنزیوتیپ

نوار درمانی کشی که با عنوان نوار کینزیوتیپ شناخته می‌شود، یک نوار پارچه‌ای همراه با چسب اکرلیک است که معمولا به منظور درمان آسیب‌های ورزشکاران و اختلالات فیزیکی گوناگون مورد استفاده قرار  می‌گیرد.

هدف اصلی از بستن این چسب‌ها تخلیه کردن، محافظت و حمایت از آسیب دیدگی‌های خاص، کاهش حرکت مفصل و جلوگیری از بروز آسیب‌های بعدی است.

نتیجه بستن نوار چسب های طبی، استراحت دادن به مفصل است و موجب می شود که فعالیت متابولیکی در ناحیه مورد نظر در سطح بالا حفظ شود و از بروز آسیب ناخواسته به بافت عضلانی جلوگیری خواهد شد.

همچنین چسباندن این نوارها روی پوست بدن از فشار موجود روی نورون‌های لامسه را کاهش داده و از درد ورزشکار می‌کاهد.

هزینه کارگاه های آموزشی

هزینه شرکت در کارگاه های آموزشی ماساژ صندلی، زیبائی، هربال و کنزیوتیپ  هرکدام دارای شرایط ویژه ای برای پنجاه نفر اول می باشد.

جهت اطلاع از تخفیف ها و هزینه کارگاهها با واحد ثبت نام تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۴۴۴۴۱۹۴۶ – ۰۲۱