انواع آموزش ماساژ و مدرک ماساژ

از ماساژ برای بهبود انواع مشکلاتی که با سلامت ارتباط دارد می توان استفاده کرد.

از فواید ماساژ میتوان به کمک به وضعیت بهتر عمومی سلامت ، کاهش درد های موضعی ، کاهش استرس ،کاهش خطر ابتلا به واریس، کمک به درمان سیاتیک و درمان کمر درد، کمک به تناسب اندام ، برطرف کردن گرفتگی های عضلانی، خون رسانی بهتر به ارگان های بدن، کاهش اضطراب و کمک به کنترل افسردگی و توانبخشی در آسیب های ورزشی و و بسیاری فواید دیگر اشاره کرد.

برای آموزش های ماساژ و چگونگی دریافت مدرک ماساژ با ما همراه باشید.

آموزش ماساژ با مدرک

برای شرکت در دوره های ماساژ کلیک کنید

آموزش ماساژ

با توجه به موارد و مزایای ماساژ و هزینه مناسب آموزش ماساژ اگر در هر خانواده حداقل یک فرد آموزش ماساژ را فرا بگیرد، می تواند با همین روش در سلامتی و آرامش اطرافیان خود نقش مهمی داشته باشد .

باید توجه داشته باشیم برای اینکه بتوانید تاثیر مناسبی روی کسی که ماساژ دادن او را بر عهده گرفته‌اید بگذارید و به موارد گفته شده و مشکلات جسمی او کمک کنید، ضروری است اطلاعاتی در ارتباط با ماساژ دادن داشته باشید و برای فراگیری خیلی از انواع ماساژ حتی دوره های آموزش ماساژ با مدرک رسمی و معتبر را بگذرانید.

آموزش ماساژ با مدرک

تماس بگیرید

12 34 30 91 – 021

یکی دیگر از مواردی که می توان از ماساژ استفاده کرد ایجاد اشتغال و کسب درآمد از این رشته می باشد. که فرد با فراگیری ماساژ و دریافت مدرک ماساژ می تواند درآمد بسیار مناسبی داشته باشد.

در ادامه به بررسی کامل آموزش ماساژ ، تکنیک های ماساژ و فواید ماساژ و معرفی انواع مدرک ماساژ می پردازیم.

همچنین برای اطلاع از چگونگی فراگیری آموزش ماساژ به صورت حضوری و مجازی میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا ماساژ فقط فشردن عضلات هستند؟

شاید برخی از افراد ماساژ را فقط فشردن عضلات و مالش بدن میدانند، درصورتی که ماساژ فقط فشردن عضلات نیست بلکه تحریک نقاط بخصوصی از خطوط اصلی انرژی بدن است که با فشردن این نقاط گره های موجود که سد راه جریان انرژی حیاتی بدن شده اند برطرف می شود و در خطوط اصلی بدن به حرکت روان انرژی کمک می کند.

دوره ماساژ

تماس بگیرید

12 34 30 91 – 021

ماساژ یک کار حساس است و همانطور که ماساژ میتواند مزایایی که گفته شد را داشته باشد در صورتی که اشتباه انجام شود، میتواند خطرات جبران ناپذیر برای فرد ماساژ گیرنده داشته باشد.

پس بسیار مهم است که یک ماساژور ابتدا اطلاعات کامل از آناتومی بدن داشته باشد و این کار را به صورت اصولی و تخصصی آموزش ببیند.

آموزش ماساژ برای رفع خستگی

ماساژ بدن یک راه ساده برای کمک به شما برای از بین بردن خستگی در بدن شما به طور کامل است.

تأثیرات فیزیکی روی کل بدن ، باعث سرعت تحریک عضلات برای ریکاوری می شود، که با بهبود گردش خون به رفع خستگی کمک می کند. علاوه بر این، ماساژ کامل بدن با تحریک و تولید کلاژن به صافی و استحکام پوست کمک می کند. ما در مقاله آموزش ماساژ برای رفع خستگی به طور کامل پرداخته ایم.

چگونه ماساژ یاد بگیریم؟

طریقه ماساژ درمانی

همانطور که اشاره شد ماساژ یک رشته تخصصی و اصولی میباشد. پس یک ماساژ خوب زمانی اتفاق می افتد که ماساژور ماساژ با کیفیت و اصولی انجام دهد.

همچنین زمانی یک ماسور میتواند درآمدزایی خوبی از ماساژ داشته باشد که کیفیت ماساژ خوبی را ارائه دهد ، پس دقت داشته باشید که اگر میخواهید ماساژ را فرا بگیرید حتما به مرکز آموزش ماساژ معتبر و با کیفیت مراجعه کنید که ماساژ را به صورت تخصصی آموزش دهند.

برای کسب اطلاعات از چگونگی کسب درآمد با ماساژ به مقاله درآمد ماساژ و اشتغال مراجعه کنید.

چگونه مدرک ماساژ دریافت کنیم؟

مدرک ماساژ

با ثبت نام در دوره های آموزش ماساژ و پس از گذراندن کلاس های تئوری و عملی از شما آزمون گرفته می شود و در صورت قبولی مدرک ماساژ تخصصی آن دوره را دریافت می کنید.

باید توجه داشت مدرک معتبر ماساژ حتما باید طبق قواعد ، قوانین خاص و مراحل صحیح ماساژ باشد.

مدرک بین المللی ماساژ

اولین مدرکی که در ماساژ باید دریافت شود تکنسین درجه 3 است و سپس تکنسین درجه 2 که این دوره ها فقط توسط انجمن ملی ماساژ تنها نماینده فدراسیون آسیا و فدراسیون بین المللی در ایران برگزار می شود.

دوره های آموزشی برای دریافت مدرک تک ماساژ درمانی مثل ماساژ رفلکسولوژی ، ماساژ کودک ، تای ماساژ ( ماساژ تایلندی ) ، یومیهو ، ماساژ سوئدی ، ماساژ صندلی ، بادکش و طب مکمل به صورت مجزا و تخصصی برگزار می شود.

چگونه مدرک بین المللی ماساژ دریافت کنیم؟

تخفیف ماساژ

همانطور که مشهود است مدرک بین المللی زمانی معتبر است که از طرف فدراسیون بین المللی ماساژ و فدراسیون آسیایی ماساژ ( AMF ) مورد تایید باشد.

لازم به ذکر است مدرک فنی حرفه ای تنها در کشورمان مورد تایید و دارای اعتبار است ، پس مدرک بین المللی ماساژ فقط باید از نماینده فدراسیون بین المللی ماساژ در ایران دریافت شود تا مورد تایید فدراسیون باشد.

آموزش ماساژ مجازی

بسیاری از افراد کلاس های مجازی را به کلاس های حضوری ترجیح می‌دهند. آموزش مجازی ماساژ درست مثل دوره حضوری یک کلاس آموزشی است که می‌توانید با شرکت در دوره آموزش مجازی ماساژ، تسلط کافی به ماساژ های کاربردی که گفته شد، به دست آورید.

شرکت در دوره ‌های آموزش مجازی ماساژ نه تنها باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود، همچنین تکنیک های ماساژ را به صورت مجازی فرا بگیرید.

انجمن ملی ماساژ مفتخر است که تمامی ماساژها را به صورت تخصصی و با بالاترین کیفیت به شما آموزش دهد و همچنین معتبرترین مدرک ماساژ را ارائه دهد.